مرکز نوآوری شناختی iCognitive

در دوره رشد و شتاب iCognitive چه بدست می آورید؟

پذیرش در این دوره گزینشی و برای تیم هایی است که توانسته اند دوره پیش رشد (کاگنیشو) را با موفقیت طی کرده و طرح جامعی از نوآوری خود را ارائه نمایند.

دوره رشد iCognitive یک دوره ۹ الی ۱۲ ماهه است که تیم ها در کنار مربیگری، آموزش و فضای کاری، سرمایه اولیه نیز دریافت می کنند. در ازای این سرمایه و خدمات استارتاپ ها 8 تا 15 درصد از سهام خود را به iCognitive منتقل می نمایند.

در طول این دوره تیم‌ها بر روی توسعه، بهینه‌سازی و اجرای استراتژی بازاریابی، توسعه نقشه راه محصول، تهیه طرح کسب و کار و پیش بینی های مالی متمرکز خواهند بود. ما همچنین تیم‌ها را در تقویت شبکه فروش و خدمت رسانی همراهی خواهیم کرد.

سرمایه گذاری 

در صورتی که در  iCognitive پذیرفته شدید و با موفقیت از دوره پیش رشد عبور کردید، iCognitive در تامین مالی اولیه پروژه و به شما کمک خواهد کرد و تعداد زیادی سرویس دیگر نیز در اختیار شما قرار می دهد و در مقابل تنها سهم کوچکی از سهام استارتاپ شما که متغیر بین 8 تا 15 درصد است را دریافت می کند. این مقدار سرمایه گذاری، هزینه های اولیه شما را پوشش داده و به شما کمک می‌کند تا محصول خود را ساخته، عرضه کرده و مشتریان اولیه خود را پیدا نمایید.همچنین ما شما را در مقابل بیش از 100 سرمایه گذار معتبر قرار می دهیم و به شما در جذب سرمایه بیشتر کمک می‌کنیم.

 

مربی و مشاور

iCognitive شما را به موفق ترین کارآفرینان داخلی و جهانی وصل می‌کند. کسانی که می‌توانند به شما راهنمایی استراتژیک دهند، نکات و رموز تدارکات، تکنولوژی، تصاحب مشتریان، جذب نیرو، ساختن تیم و همچنین نحوه ارائه کسب وکار به سرمایه گذار را آموزش دهند. ما این کار را انجام می‌دهیم تا که شما از شکست های آن ها درس گرفته و با استفاده از تجربه دیگران رشد خود را شتاب دهید. درiCognitive، مربیان بدون هیچ محدودیتی، دانش و تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند.

فضای کاری

فضای کاری iCognitive طوری طراحی شده است که مشارکت و توان شما را بالا می‌برد. این فضا در تمام ساعات روز در دسترس بوده تا شما بتوانید در آن به ساخت رویاها و استارتاپ خود بپردازید.

آموزش

iCognitive تجربیات و تمرین‌های جهانی را به شما ارائه می‌دهد. کارگاه ها به وسیله مدیران و رهبران بزرگ تجاری حاضر در شبکه همکاران ما به همراه ابزارهای لازم، و تمرین هایی که بنیان استارتاپ شما را خواهند ساخت منتقل می‌شود. در iCognitive شما آموزش‌های فشرده‌ای پیرامون موضوعاتی چون، کسب و کار چابک، نوشتن مدل کسب و کار، تجربه کاربری، توسعه چابک، بازاریابی، تیم و فرهنگ تیمی، مدیریت مالی، حقوق و مسائل قانونی استارتاپ‌ها، جذب سرمایه و … دریافت می‌کنید.

شبکه سازی

یک کارآفرین واقعی، ارزش یک شبکه موثر را درک می‌کند. ما تیم‌های خود را به شبکه ای از مربی ها، سرمایه گذاران، متخصصان و رهبران تجاری و رسانه‌ای محلی و بین‌المللی وصل می‌کنیم. وجود چنین شبکه‌ای یکی از عوامل کلیدی موفقیت برنامه ما است. در درون این شبکه، کارآفرینان برند خود را کشف و پرورش می‌دهند.

مزایا و سرویس ها

استارتاپ های از خدماتی چون کتابخانه و همچنین آزمایشگاه مجهز علوم شناختی در دانشگاه رازی بهره مند می شوند.

ما در دوره ۲ ماه کاگنیشو چکار می کنیم؟

کاگنیشو متشکل از (رویدادها + بازیگران اکوسیستم) است. که در آن شبکه ای از ایده ها شکل می گیرد. این رویدادها معمولا با عناوین: 

  • ریورس پیچ
  • تد
  • هکاتون
  •  سمینار
  • کارگاه
شناخته می شوند. بعد از برگزاری این رویداد ها که توسط تیم iCognitive به درخواست شرکت های بزرگ و یا خود مرکز برپا شده است. ایده ها غربال گری شده و  برترین ها به مدت ۲ ماه در مرحله گاگنیشو یا همان پیش رشد قرار می گیرند. و با دریافت خدمات مشاوره ای و کارگاه های آموزشی، ایده خود را به سطحی از مطلوبیت رسانده و آمادگی پذیرش در مرحله رشد را کسب می نمایند.